Prodaja - Kuća 140 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Ostatak prefekture Apolonija
220 000 €
1571 €/m²
Property 41979 photo 1
Property 41979 photo 2
Property 41979 photo 3
Property 41979 photo 4
Property 41979 photo 5
Property 41979 photo 6
Property 41979 photo 7
Property 41979 photo 8
Property 41979 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 0,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 140 kv.m u predgrađu Soluna. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 41979
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
230 000 € 1314 €/m²
  • Kod objekta 43592
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 47599
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 49755
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
215 000 € 2287 €/m²
  • Kod objekta 50679
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2604 €/m²
  • Kod objekta 51860
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1229 €/m²
  • Kod objekta 51913
  • Kvadratura 179 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod objekta 54383
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
280 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 54515
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
230 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57478
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter