233 000 €
1165 €/m²
Property 64800 photo 1
Property 64800 photo 2
Property 64800 photo 3
Property 64800 photo 4
Property 64800 photo 5
Property 64800 photo 6
Property 64800 photo 7
Property 64800 photo 8
Property 64800 photo 9
Property 64800 photo 10
Property 64800 photo 11
Property 64800 photo 12
Property 64800 photo 13
Property 64800 photo 14
Property 64800 photo 15
Property 64800 photo 16
Property 64800 photo 17
Property 64800 photo 18
Property 64800 photo 19

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 200 kv.m u predgrađu Soluna. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 47599
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 49755
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
215 000 € 2287 €/m²
  • Kod objekta 50679
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2604 €/m²
  • Kod objekta 51860
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1229 €/m²
  • Kod objekta 51913
  • Kvadratura 179 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod objekta 54383
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
280 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 54515
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
230 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57478
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
290 000 € 552 €/m²
  • Kod objekta 59554
  • Kvadratura 525 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter