Prodaja - Kuća 190 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Trilofo
315 000 €
1658 €/m²
Property 66157 photo 1
Property 66157 photo 2
Property 66157 photo 3
Property 66157 photo 4
Property 66157 photo 5
Property 66157 photo 6
Property 66157 photo 7
Property 66157 photo 8
Property 66157 photo 9
Property 66157 photo 10
Property 66157 photo 11
Property 66157 photo 12
Property 66157 photo 13
Property 66157 photo 14
Property 66157 photo 15
Property 66157 photo 16
Property 66157 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2026
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 190 kv.m u predgrađu Soluna. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 1088 €/m²
  • Kod objekta 33334
  • Kvadratura 248 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 35694
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
410 000 € 2009 €/m²
  • Kod objekta 39266
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 933 €/m²
  • Kod objekta 39651
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
330 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 46647
  • Kvadratura 286 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
460 000 € 1586 €/m²
  • Kod objekta 47234
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
385 000 € 2081 €/m²
  • Kod objekta 50306
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1196 €/m²
  • Kod objekta 51609
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 52569
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
390 000 € 1772 €/m²
  • Kod objekta 52600
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter