77 nekretnina 6 stranice

Ekskluzivni Za prodaju
2 000 000 € 3120 €/m²
  • Kod objekta 65665
  • Kvadratura 641 m²
  • Broj soba 32
Za prodaju
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 41979
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
55 000 € 733 €/m²
  • Kod objekta 42010
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
30 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 44604
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
32 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 45447
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 47599
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 49428
  • Kvadratura 9931 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
220 000 € 1229 €/m²
  • Kod objekta 51913
  • Kvadratura 179 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
96 000 € 857 €/m²
  • Kod objekta 52570
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
19 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 53091
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
78 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54347
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
85 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 54427
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
25 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 54666
  • Kvadratura 252 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Tražite nekretninu u Grčkoj izvan užurbane gradske jezgre Soluna? Region „Ostatak prefekture Solun“ objedinjuje autentičan grčki način života, prelepe pejzaže i atraktivne cene nekretnina. Ovo je idealan izbor za kuće za odmor, stalno stanovanje ili investiciju. Širi region Soluna prostire se od obale Termaičkog zaliva do tradicionalnih unutrašnjih sela. Ovde možete pronaći sve — od stanova uz more i modernih kuća do građevinskih parcela i poljoprivrednih poseda.

Zašto kupiti nekretninu u „Ostatku prefekture Solun“

  • Niže cene od centra grada – Uživaćete u više prostora i boljoj vrednosti, a i dalje biti blizu Soluna.
  • Laka dostupnost – Kratke vožnje do Soluna, međunarodnog aerodroma, glavnih autoputeva i luke.
  • Prirodno okruženje – Čist vazduh, zelena brda, vinogradi i pristup moru u nekoliko priobalnih područja.
  • Uravnotežen način života – Mirne četvrti, lokalne pijace, taverne i škole, ali i dalje dovoljno blizu velikim gradskim sadržajima.

Vrste nekretnina koje su dostupne

U „Ostatku prefekture Solun“ možete pronaći širok spektar nekretnina:

  • Stanovi i maisonete u područjima koja se razvijaju, sa modernim sadržajima.
  • Samostalne kuće i vile sa privatnim dvorištima, idealne za porodice ili kao kuće za odmor.
  • Nekretnine na obali u primorskim selima, sa pogledom na more i mogućnošću izdavanja.
  • Građevinske parcele za stambeni ili poslovni razvoj.
  • Tradicionalne kuće u slikovitim selima za renoviranje ili butik projekte.