Prodaja - Kuća 105 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Posejdi
330 000 €
3143 €/m²
Property 63653 photo 1
Property 63653 photo 2
Property 63653 photo 3
Property 63653 photo 4
Property 63653 photo 5
Property 63653 photo 6
Property 63653 photo 7
Property 63653 photo 8
Property 63653 photo 9
Property 63653 photo 10
Property 63653 photo 11
Property 63653 photo 12
Property 63653 photo 13
Property 63653 photo 14
Property 63653 photo 15
Property 63653 photo 16
Property 63653 photo 17
Property 63653 photo 18
Property 63653 photo 19
Property 63653 photo 20
Property 63653 photo 21
Property 63653 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 105 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, grejanje.

Za prodaju
420 000 € 3088 €/m²
  • Kod objekta 47695
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 2794 €/m²
  • Kod objekta 47696
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 47697
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1791 €/m²
  • Kod objekta 56514
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 56515
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 3515 €/m²
  • Kod objekta 59039
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59699
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59701
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59702
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59704
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter