Prodaja - Kuća 85 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalliteja
360 000 €
4235 €/m²
Property 63243 photo 1
Property 63243 photo 2
Property 63243 photo 3
Property 63243 photo 4
Property 63243 photo 5
Property 63243 photo 6
Property 63243 photo 7
Property 63243 photo 8
Property 63243 photo 9
Property 63243 photo 10
Property 63243 photo 11
Property 63243 photo 12
Property 63243 photo 13
Property 63243 photo 14
Property 63243 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 85 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, bazen, parking, travnjak.

Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49907
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49908
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1791 €/m²
  • Kod objekta 56514
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 56515
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1729 €/m²
  • Kod objekta 56982
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 3515 €/m²
  • Kod objekta 59039
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59699
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59701
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59702
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59704
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter