Prodaja - Stan 119 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41415 photo 1
Property 41415 photo 2
Property 41415 photo 3
  • Kod objekta 41415
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 119 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Lokacija

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
570 000 € 3725 €/m²
  • Kod objekta 41724
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3886 €/m²
  • Kod objekta 41726
  • Kvadratura 229 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 9393 €/m²
  • Kod objekta 41728
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2822 €/m²
  • Kod objekta 41794
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 3216 €/m²
  • Kod objekta 41881
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 1783 €/m²
  • Kod objekta 41974
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 3801 €/m²
  • Kod objekta 42023
  • Kvadratura 196 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Kod objekta 42230
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • Kod objekta 42255
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 42256
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter