Prodaja - Stan 122 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41381 photo 1
Property 41381 photo 2
Property 41381 photo 3
  • Kod objekta 41381
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 122 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Kod objekta 41348
  • Kvadratura 87 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Kod objekta 41349
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Kod objekta 41350
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Kod objekta 41351
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Kod objekta 41352
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Kod objekta 41353
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Kod objekta 41354
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 090 000 € 17416 €/m²
  • Kod objekta 41355
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Kod objekta 41356
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Kod objekta 41357
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter