Prodaja - Stan 100 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador OMILjENO
190 000 €
1900 €/m²
Property 52137 photo 1
Property 52137 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Sprat: 2. sprat
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
206 000 € 2821 €/m²
  • Kod objekta 37028
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2358 €/m²
  • Kod objekta 42395
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
216 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 45658
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
259 200 € 2178 €/m²
  • Kod objekta 45660
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 46190
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 47072
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2287 €/m²
  • Kod objekta 48326
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 52137
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
173 000 € 2246 €/m²
  • Kod objekta 56426
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter