500 000 €
7353 €/m²
Property 38761 photo 1
Property 38761 photo 2
Property 38761 photo 3
Property 38761 photo 4
Property 38761 photo 5
Property 38761 photo 6
Property 38761 photo 7
Property 38761 photo 8
Property 38761 photo 9
Property 38761 photo 10
Property 38761 photo 11
Property 38761 photo 12
Property 38761 photo 13
Property 38761 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju duplex od 68 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 2 sprata. na 7. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na 8. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. Duplex Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 36721
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 3442 €/m²
  • Kod objekta 51878
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 2163 €/m²
  • Kod objekta 53093
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 51571
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 3088 €/m²
  • Kod objekta 50472
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 7352 €/m²
  • Kod objekta 38761
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
550 000 € 3179 €/m²
  • Kod objekta 29967
  • Kvadratura 173 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3030 €/m²
  • Kod objekta 48776
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter