550 000 €
52 €/m²
Property 3589 photo 1
Property 3589 photo 2
Property 3589 photo 3
Property 3589 photo 4
Property 3589 photo 5
Property 3589 photo 6
Property 3589 photo 7
Property 3589 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 10500 kv.m. na Tasosu.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
550 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 3589
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
800 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 3750
  • Kvadratura 11250 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
800 000 € 471 €/m²
  • Kod objekta 62894
  • Kvadratura 1696 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
600 000 €
  • Kod objekta 3509
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
500 000 € 609 €/m²
  • Kod objekta 60800
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
500 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 62895
  • Kvadratura 2113 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
700 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 22193
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 3423
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 5813
  • Kvadratura 12912 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter