Prodaja - Zemljište 5200 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
520 000 €
100 €/m²
Property 30611 photo 1
Property 30611 photo 2
Property 30611 photo 3
Property 30611 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 170 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5200 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
700 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 40127
  • Kvadratura 8687 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 40307
  • Kvadratura 9694 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41061
  • Kvadratura 10018 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 42996
  • Kvadratura 3613 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
600 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44631
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
680 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 45151
  • Kvadratura 4188 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 47642
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
550 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 47698
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 47799
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
550 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 48411
  • Kvadratura 12300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter