Prodaja - Zemljište 5000 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
420 000 €
84 €/m²
Property 2666 photo 1
Property 2666 photo 2
Property 2666 photo 3
Property 2666 photo 4
Property 2666 photo 5
Property 2666 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 40307
  • Kvadratura 9694 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41061
  • Kvadratura 10018 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 42996
  • Kvadratura 3613 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
600 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44631
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
380 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 46799
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 47642
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
550 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 47698
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
550 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 48411
  • Kvadratura 12300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 436 €/m²
  • Kod objekta 48797
  • Kvadratura 1030 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
370 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 57227
  • Kvadratura 37500 m²
  • Udaljenost od mora 950 m

Prijava za Newsletter