Prodaja - Zemljište 8800 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Kalives Poligiru
650 000 €
73 €/m²
Property 3370 photo 1
Property 3370 photo 2
Property 3370 photo 3
Property 3370 photo 4
Property 3370 photo 5
Property 3370 photo 6

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8800 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
700 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 1347
  • Kvadratura 17643 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
650 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 2680
  • Kvadratura 16600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
700 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 2746
  • Kvadratura 16728 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
650 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 3370
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
638 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 4351
  • Kvadratura 2040 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
950 000 € 450 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 5977
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 15174
  • Kvadratura 6974 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
540 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 22777
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 30978
  • Kvadratura 13252 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
650 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 33455
  • Kvadratura 19895 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter