Prodaja - Zemljište 170 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
43 000 €
252 €/m²
Property 25097 photo 1
Property 25097 photo 2
Property 25097 photo 3
Property 25097 photo 4
Property 25097 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 170 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m.

Za prodaju
60 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 43283
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
43 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 58383
  • Kvadratura 482 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
50 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 20091
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
62 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 4099
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
35 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34069
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 5660
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
52 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 44585
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
60 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 33877
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
45 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 50939
  • Kvadratura 643 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 62633
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter