Prodato
265 000 €
3533 €/m²
Property 24154 photo 1
Property 24154 photo 2
Property 24154 photo 3
Property 24154 photo 4
Property 24154 photo 5
Property 24154 photo 6
Property 24154 photo 7
Property 24154 photo 8
Property 24154 photo 9
Property 24154 photo 10
Property 24154 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bedrooms: 1
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
275 000 € 5851 €/m²
  • Kod objekta 60158
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 60392
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 60397
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 60429
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
325 000 € 3494 €/m²
  • Kod objekta 61347
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod objekta 61523
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 260 000 € 5777 €/m²
  • Kod objekta 61662
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62178
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod objekta 62253
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter