360 000 €
6545 €/m²
Property 64833 photo 1
Property 64833 photo 2
Property 64833 photo 3
Property 64833 photo 4
Property 64833 photo 5
Property 64833 photo 6
Property 64833 photo 7
Property 64833 photo 8
Property 64833 photo 9
Property 64833 photo 10
Property 64833 photo 11
Property 64833 photo 12
Property 64833 photo 13
Property 64833 photo 14
Property 64833 photo 15
Property 64833 photo 16
Property 64833 photo 17
Property 64833 photo 18
Property 64833 photo 19
Property 64833 photo 20
Property 64833 photo 21
Property 64833 photo 22
Property 64833 photo 23
Property 64833 photo 24

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje, alarm.

Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 49951
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 51027
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 51288
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 4597 €/m²
  • Kod objekta 51317
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5746 €/m²
  • Kod objekta 51489
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 5882 €/m²
  • Kod objekta 52191
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
450 000 € 2922 €/m²
  • Kod objekta 52302
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
407 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 54377
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3726 €/m²
  • Kod objekta 55908
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3725 €/m²
  • Kod objekta 55909
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter