97 000 €
346 €/m²
Property 66147 photo 1
Property 66147 photo 2
Property 66147 photo 3
Property 66147 photo 4
Property 66147 photo 5
Property 66147 photo 6
Property 66147 photo 7
Property 66147 photo 8
Property 66147 photo 9
Property 66147 photo 10
Property 66147 photo 11
Property 66147 photo 12
Property 66147 photo 13
Property 66147 photo 14
Property 66147 photo 15
Property 66147 photo 16
Property 66147 photo 17
Property 66147 photo 18
Property 66147 photo 19
Property 66147 photo 20
Property 66147 photo 21
Property 66147 photo 22
Property 66147 photo 23
Property 66147 photo 24
Property 66147 photo 25
Property 66147 photo 26
Property 66147 photo 27
Property 66147 photo 28
Property 66147 photo 29
Property 66147 photo 30
Property 66147 photo 31
Property 66147 photo 32

Detalji

  • Godina izgradnje: 1988
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Pristup
  • Unutrašnje stepenice
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 280 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Loft se sastoji od ostava. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i kamin, travnjak, garaža, ostavu.

Za prodaju
79 000 € 718 €/m²
  • Kod objekta 30946
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
86 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 38557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
80 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 39086
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
85 000 € 809 €/m²
  • Kod objekta 56442
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
85 000 € 77 000 € 592 €/m²
  • Kod objekta 56538
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
86 000 € 1075 €/m²
  • Kod objekta 57946
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 79 000 € 790 €/m²
  • Kod objekta 60048
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
80 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 62779
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
78 000 € 390 €/m²
  • Kod objekta 65501
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
88 000 € 854 €/m²
  • Kod objekta 66093
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter