Prodaja - Zemljište 10741 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Pallini
3 000 000 €
279 €/m²
Property 31339 photo 1
Property 31339 photo 2
Property 31339 photo 3
Property 31339 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 10741 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
2 900 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 61794
  • Kvadratura 12850 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
3 000 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31339
  • Kvadratura 10741 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 800 000 € 2 500 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 11259
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 650 000 € 1472 €/m²
  • Kod objekta 13857
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 60 m

Prijava za Newsletter