215 000 €
480 €/m²
Property 19710 photo 1
Property 19710 photo 2
Property 19710 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 447 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
240 000 € 200 000 €
  • Kod objekta 3936
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 6007
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 6040
  • Kvadratura 2040 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
220 000 € 293 €/m²
  • Kod objekta 6452
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
180 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Kod objekta 7090
  • Kvadratura 1375 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 7535
  • Kvadratura 1140 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter