Prodaja - Zemljište 525 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
200 000 €
380 €/m²
Property 6007 photo 1
Property 6007 photo 2
  • Kod objekta 6007
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 525 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 525 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m.

Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
220 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 43616
  • Kvadratura 5062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 22520
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
200 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22529
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
215 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 32012
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 3761
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 28737
  • Kvadratura 2556 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 19126
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter