210 000 € 190 000 €
147 €/m²
Property 63943 photo 1
Property 63943 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8800 m

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1285 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1028 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Максимална дозвољена висина у том подручју је 12 метара, што значи да се може изградити и троспратна стамбена зграда са торњем, као што је приказано на предложеном плану на фотографији.

Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Kod objekta 7090
  • Kvadratura 1375 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 7535
  • Kvadratura 1140 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
200 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 9367
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 10292
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 10510
  • Kvadratura 1398 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 10607
  • Kvadratura 590 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 10702
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 11573
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter