Prodaja - Zemljište 2300 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
400 000 €
173 €/m²
Property 16057 photo 1
Property 16057 photo 2
Property 16057 photo 3
Property 16057 photo 4
Property 16057 photo 5
Property 16057 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2300 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 2649
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
525 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 2987
  • Kvadratura 9861 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 6684
  • Kvadratura 4025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 6955
  • Kvadratura 18237 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
480 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 10791
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
500 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 15820
  • Kvadratura 10181 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
475 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 18937
  • Kvadratura 15500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22028
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
590 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 23691
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 640 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 24937
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter