Prodaja - Zemljište 4650 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Paliouri
370 000 € 200 000 €
43 €/m²
Property 16455 photo 1
Property 16455 photo 2
Property 16455 photo 3
Property 16455 photo 4
Property 16455 photo 5
Property 16455 photo 6
Property 16455 photo 7
Property 16455 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4650 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
370 000 € 200 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 16455
  • Kvadratura 4650 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
475 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 18937
  • Kvadratura 15500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 19703
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
380 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 19822
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22028
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 22655
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 24937
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 30337
  • Kvadratura 1912 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
500 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 32111
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
480 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 33562
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter