Prodaja - Zemljište 12300 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Paliouri
520 000 €
42 €/m²
Property 31677 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 109 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12300 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
430 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36978
  • Kvadratura 34200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
740 000 € 740 €/m²
  • Kod objekta 44075
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
420 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 44597
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
450 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 45553
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
570 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47057
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
500 000 € 184 €/m²
  • Kod objekta 49057
  • Kvadratura 2704 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
500 000 € 433 €/m²
  • Kod objekta 52646
  • Kvadratura 1154 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
600 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 61529
  • Kvadratura 2822 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
620 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 62187
  • Kvadratura 11444 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
550 000 € 330 €/m²
  • Kod objekta 62619
  • Kvadratura 1666 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter