Prodaja - Commercial property 80 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
69 000 €
863 €/m²
Property 10584 photo 1
Property 10584 photo 2
Property 10584 photo 3
Property 10584 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 80 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, klima uređaj, ostavu.

Za prodaju
60 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 35059
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
75 000 € 635 €/m²
  • Kod objekta 36620
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
82 000 € 2277 €/m²
  • Kod objekta 38130
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
82 000 € 656 €/m²
  • Kod objekta 39690
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
65 000 € 970 €/m²
  • Kod objekta 46270
  • Kvadratura 67 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
60 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 50200
  • Kvadratura 38 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Investicija Za prodaju
65 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 50418
  • Kvadratura 45 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
100 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63238
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter