Prodaja - Zemljište 3400 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
90 000 € 65 000 €
19 €/m²
Property 10253 photo 1
Property 10253 photo 2
Property 10253 photo 3
Property 10253 photo 4
Property 10253 photo 5
Property 10253 photo 6
Property 10253 photo 7
Property 10253 photo 8
Property 10253 photo 9
Property 10253 photo 10
Property 10253 photo 11
Property 10253 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3400 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
100 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 25050
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
75 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 65467
  • Kvadratura 7754 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
75 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 42006
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42009
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34216
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 43284
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32575
  • Kvadratura 2750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 47076
  • Kvadratura 1206 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 58099
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 32703
  • Kvadratura 1174 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter