195 000 €
1026 €/m²
Property 9527 photo 1
Property 9527 photo 2
Property 9527 photo 3
Property 9527 photo 4
Property 9527 photo 5
Property 9527 photo 6
Property 9527 photo 7
Property 9527 photo 8
Property 9527 photo 9
Property 9527 photo 10
Property 9527 photo 11
Property 9527 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 13 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 190 kv.m u predgrađu Soluna. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
250 000 € 892 €/m²
  • Kod objekta 41632
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
230 000 € 1352 €/m²
  • Kod objekta 41674
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 41979
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
230 000 € 1314 €/m²
  • Kod objekta 43592
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 47599
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 49755
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
215 000 € 2287 €/m²
  • Kod objekta 50679
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2604 €/m²
  • Kod objekta 51860
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1229 €/m²
  • Kod objekta 51913
  • Kvadratura 179 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod objekta 54383
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter