Property 8977 photo 1
Property 8977 photo 2
Property 8977 photo 3
Property 8977 photo 4
Property 8977 photo 5
Property 8977 photo 6
Property 8977 photo 7
Property 8977 photo 8
Property 8977 photo 9
Property 8977 photo 10
Property 8977 photo 11
Property 8977 photo 12
Property 8977 photo 13
Property 8977 photo 14
Property 8977 photo 15
Property 8977 photo 16
Property 8977 photo 17
Property 8977 photo 18
Property 8977 photo 19
Property 8977 photo 20
Property 8977 photo 21
Property 8977 photo 22

Detalji

  • Broj soba: 14
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 8
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 9
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Za izdavanje 3-sprata vila od 470 kv.m na Mikonosu. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, 4 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe, 2 kuhinje, 3 kupatila sa tuš kabinom, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i bazen, parking, roštilj, alarm.

Za prodaju
3 300 000 € 7021 €/m²
  • Kod objekta 8342
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 12
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 8977
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 14
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 13440
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 13783
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 500 000 € 12962 €/m²
  • Kod objekta 13997
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 14822
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 16861
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 11
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 18712
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
8 700 000 € 8405 €/m²
  • Kod objekta 25277
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Kod objekta 30384
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter