Na upit
Property 5800 photo 1
Property 5800 photo 2
Property 5800 photo 3
Property 5800 photo 4
Property 5800 photo 5
Property 5800 photo 6
Property 5800 photo 7
Property 5800 photo 8
Property 5800 photo 9
Property 5800 photo 10
Property 5800 photo 11
Property 5800 photo 12
Property 5800 photo 13
Property 5800 photo 14
Property 5800 photo 15
Property 5800 photo 16
Property 5800 photo 17
Property 5800 photo 18
Property 5800 photo 19
Property 5800 photo 20
Property 5800 photo 21
Property 5800 photo 22
Property 5800 photo 23
Property 5800 photo 24
Property 5800 photo 25
Property 5800 photo 26
Property 5800 photo 27
Property 5800 photo 28
Property 5800 photo 29
Property 5800 photo 30
Property 5800 photo 31
Property 5800 photo 32
Property 5800 photo 33
Property 5800 photo 34
Property 5800 photo 35
Property 5800 photo 36
Property 5800 photo 37

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 9
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Za izdavanje 2-sprata vila od 958 kv.m na Mikonosu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 3 kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, 4 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Slične ponude

Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 5800
  • Kvadratura 958 m²
  • Broj soba 9
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 8977
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 14
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 13440
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Izdavanje
Na upit
  • Kod objekta 13783
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 16861
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
8 700 000 € 8405 €/m²
  • Kod objekta 25277
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Kod objekta 30384
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 000 000 € 3 500 000 € 6529 €/m²
  • Kod objekta 32603
  • Kvadratura 536 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Kod objekta 42515
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Kod objekta 42516
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter