900 000 €
1875 €/m²
Property 8940 photo 1
Property 8940 photo 2
Property 8940 photo 3
Property 8940 photo 4
Property 8940 photo 5
Property 8940 photo 6
Property 8940 photo 7
Property 8940 photo 8
Property 8940 photo 9
Property 8940 photo 10
Property 8940 photo 11
Property 8940 photo 12
Property 8940 photo 13
Property 8940 photo 14
Property 8940 photo 15
Property 8940 photo 16
Property 8940 photo 17
Property 8940 photo 18
Property 8940 photo 19
Property 8940 photo 20
Property 8940 photo 21
Property 8940 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1986
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 8: 2 гостиные с кухней, 6 спальных комнат, 4 санузла (3 с ванной), 1 кладовое помещение
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 16100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 480 kv.m u predgrađu Soluna. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 5 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 22829
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
990 000 € 1695 €/m²
  • Kod objekta 34379
  • Kvadratura 584 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 35010
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 060 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 38305
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 41666
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 050 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 56882
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
960 000 € 2086 €/m²
  • Kod objekta 57263
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 61112
  • Kvadratura 475 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 63753
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2739 €/m²
  • Kod objekta 65893
  • Kvadratura 365 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter