Prodaja - Mezoneta 143 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Pefka OMILjENO
205 000 €
1434 €/m²
Property 64805 photo 1
Property 64805 photo 2
Property 64805 photo 3
Property 64805 photo 4
Property 64805 photo 5
Property 64805 photo 6
Property 64805 photo 7
Property 64805 photo 8
Property 64805 photo 9
Property 64805 photo 10
Property 64805 photo 11
Property 64805 photo 12
Property 64805 photo 13
Property 64805 photo 14
Property 64805 photo 15
Property 64805 photo 16
Property 64805 photo 17
Property 64805 photo 18
Property 64805 photo 19
Property 64805 photo 20
Property 64805 photo 21
Property 64805 photo 22
Property 64805 photo 23
Property 64805 photo 24
Property 64805 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Auctioned real estate

Opis

Na prodajumezoneta od 143 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer.

Za prodaju
210 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 8471
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
210 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 11688
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
199 000 € 1243 €/m²
  • Kod objekta 32295
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 38878
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 38879
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 1054 €/m²
  • Kod objekta 56294
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
198 000 € 1960 €/m²
  • Kod objekta 56721
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
187 000 € 882 €/m²
  • Kod objekta 62442
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 63172
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 1433 €/m²
  • Kod objekta 64805
  • Kvadratura 143 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter