170 000 €
3269 €/m²
Property 7942 photo 1
Property 7942 photo 2
Property 7942 photo 3
Property 7942 photo 4
Property 7942 photo 5
Property 7942 photo 6
Property 7942 photo 7

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 57707
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57843
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 58145
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 58219
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 58280
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod objekta 59048
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2698 €/m²
  • Kod objekta 59130
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 2041 €/m²
  • Kod objekta 59204
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 59325
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter