195 000 €
2468 €/m²
Property 66047 photo 1
Property 66047 photo 2
Property 66047 photo 3
Property 66047 photo 4
Property 66047 photo 5
Property 66047 photo 6
Property 66047 photo 7
Property 66047 photo 8
Property 66047 photo 9
Property 66047 photo 10
Property 66047 photo 11
Property 66047 photo 12
Property 66047 photo 13
Property 66047 photo 14
Property 66047 photo 15
Property 66047 photo 16
Property 66047 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 56 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 79 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Kod objekta 63992
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter