89 000 €
636 €/m²
Property 7350 photo 1
Property 7350 photo 2
Property 7350 photo 3
Property 7350 photo 4
Property 7350 photo 5
Property 7350 photo 6
Property 7350 photo 7
Property 7350 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 140 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking, ostavu.

Za prodaju
115 000 € 1437 €/m²
  • Kod objekta 3881
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 51040
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 809 €/m²
  • Kod objekta 56442
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
85 000 € 77 000 € 592 €/m²
  • Kod objekta 56538
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
97 000 € 79 000 € 337 €/m²
  • Kod objekta 57251
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
95 000 € 1461 €/m²
  • Kod objekta 57820
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
86 000 € 1075 €/m²
  • Kod objekta 57946
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 79 000 € 790 €/m²
  • Kod objekta 60048
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
88 000 € 854 €/m²
  • Kod objekta 66093
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
97 000 € 346 €/m²
  • Kod objekta 66147
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter