Prodaja - Kuća 80 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
130 000 €
1625 €/m²
Property 35300 photo 1
Property 35300 photo 2
Property 35300 photo 3
Property 35300 photo 4
Property 35300 photo 5
Property 35300 photo 6
Property 35300 photo 7
Property 35300 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 80 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
130 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 35300
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 36723
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 1060 €/m²
  • Kod objekta 37750
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
120 000 € 705 €/m²
  • Kod objekta 40073
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1118 €/m²
  • Kod objekta 48773
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 1269 €/m²
  • Kod objekta 49582
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 49913
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 1031 €/m²
  • Kod objekta 51029
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
130 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 51877
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
105 000 € 413 €/m²
  • Kod objekta 57567
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter