Prodaja - Kuća 100 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Vrontou
130 000 €
1300 €/m²
Property 66122 photo 1
Property 66122 photo 2
Property 66122 photo 3
Property 66122 photo 4
Property 66122 photo 5
Property 66122 photo 6
Property 66122 photo 7
Property 66122 photo 8
Property 66122 photo 9
Property 66122 photo 10
Property 66122 photo 11
Property 66122 photo 12
Property 66122 photo 13
Property 66122 photo 14
Property 66122 photo 15
Property 66122 photo 16
Property 66122 photo 17
Property 66122 photo 18
Property 66122 photo 19
Property 66122 photo 20
Property 66122 photo 21
Property 66122 photo 22
Property 66122 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 1983
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 100 kv.m na Olimpska regija. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
130 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 51877
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
105 000 € 413 €/m²
  • Kod objekta 57567
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
120 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 58936
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 1326 €/m²
  • Kod objekta 59262
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 59264
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 60756
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 60936
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
118 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62041
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 614 €/m²
  • Kod objekta 62683
  • Kvadratura 293 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
158 000 € 1128 €/m²
  • Kod objekta 62850
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter