Prodaja - Zemljište 4025 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Ćiriliцa
500 000 € 470 000 €
116 €/m²
Property 6684 photo 1
Property 6684 photo 2
Property 6684 photo 3
Property 6684 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4025 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m.

Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 2649
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 6684
  • Kvadratura 4025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
480 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 10791
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
475 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 18937
  • Kvadratura 15500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 19703
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
450 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 30337
  • Kvadratura 1912 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
480 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 33562
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
430 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36978
  • Kvadratura 34200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 45553
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
420 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 63076
  • Kvadratura 15250 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter