Prodaja - Zemljište 19900 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Pirgos Sani
650 000 €
32 €/m²
Property 32177 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 8,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 19900 kv.m. na Kasandri (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
600 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 10114
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
850 000 € 101 €/m²
  • Kod objekta 13568
  • Kvadratura 8404 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
910 000 € 182 €/m²
  • Kod objekta 19484
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
800 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 22423
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 2281 m
Za prodaju
800 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 22704
  • Kvadratura 20100 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
590 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 23691
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 640 m
Za prodaju
550 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 25612
  • Kvadratura 6616 m²
  • Udaljenost od mora 83 m
Za prodaju
900 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 25935
  • Kvadratura 12300 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
840 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 30184
  • Kvadratura 13289 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
850 000 € 650 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 30796
  • Kvadratura 18480 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter