Property 64767 photo 1
Property 64767 photo 2
Property 64767 photo 3
Property 64767 photo 4
Property 64767 photo 5
Property 64767 photo 6
Property 64767 photo 7
Property 64767 photo 8
Property 64767 photo 9
Property 64767 photo 10
Property 64767 photo 11
Property 64767 photo 12
Property 64767 photo 13
Property 64767 photo 14
Property 64767 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Pristup
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
87 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 65779
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 641 €/m²
  • Kod objekta 65856
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
110 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 65864
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter