Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 64641
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 64670
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
130 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 64693
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64753
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 64761
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter