Property 66094 photo 1
Property 66094 photo 2
Property 66094 photo 3
Property 66094 photo 4
Property 66094 photo 5
Property 66094 photo 6
Property 66094 photo 7
Property 66094 photo 8
Property 66094 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Opis

Na prodaju stan od 72 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • Kod objekta 62879
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
123 000 € 4555 €/m²
  • Kod objekta 62931
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod objekta 63102
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
123 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 63548
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter