135 000 €
4091 €/m²
Property 65823 photo 1
Property 65823 photo 2
Property 65823 photo 3
Property 65823 photo 4
Property 65823 photo 5
Property 65823 photo 6
Property 65823 photo 7
Property 65823 photo 8
Property 65823 photo 9
Property 65823 photo 10
Property 65823 photo 11
Property 65823 photo 12
Property 65823 photo 13
Property 65823 photo 14
Property 65823 photo 15
Property 65823 photo 16
Property 65823 photo 17
Property 65823 photo 18
Property 65823 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1956
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod objekta 64447
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 64470
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 64471
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod objekta 64554
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter