495 000 €
2380 €/m²
Property 66145 photo 1
Property 66145 photo 2
Property 66145 photo 3
Property 66145 photo 4
Property 66145 photo 5
Property 66145 photo 6
Property 66145 photo 7
Property 66145 photo 8
Property 66145 photo 9
Property 66145 photo 10
Property 66145 photo 11
Property 66145 photo 12
Property 66145 photo 13
Property 66145 photo 14
Property 66145 photo 15
Property 66145 photo 16
Property 66145 photo 17
Property 66145 photo 18
Property 66145 photo 19
Property 66145 photo 20
Property 66145 photo 21
Property 66145 photo 22
Property 66145 photo 23
Property 66145 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 14360 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodajumezoneta od 208 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 11035
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 11617
  • Kvadratura 279 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 13804
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 16355
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 18107
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m

Prijava za Newsletter