700 000 €
2333 €/m²
Property 5441 photo 1
Property 5441 photo 2
Property 5441 photo 3
Property 5441 photo 4
Property 5441 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 40 m

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 300 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
860 000 € 3909 €/m²
  • Kod objekta 12902
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 14152
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod objekta 25949
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 30168
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 36223
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 3088 €/m²
  • Kod objekta 36993
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod objekta 37027
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 54317
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 4061 €/m²
  • Kod objekta 54696
  • Kvadratura 229 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 3780 €/m²
  • Kod objekta 54698
  • Kvadratura 246 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter