430 000 €
1720 €/m²
Property 66102 photo 1
Property 66102 photo 2
Property 66102 photo 3
Property 66102 photo 4
Property 66102 photo 5
Property 66102 photo 6
Property 66102 photo 7
Property 66102 photo 8
Property 66102 photo 9
Property 66102 photo 10
Property 66102 photo 11
Property 66102 photo 12
Property 66102 photo 13
Property 66102 photo 14
Property 66102 photo 15
Property 66102 photo 16
Property 66102 photo 17
Property 66102 photo 18
Property 66102 photo 19
Property 66102 photo 20
Property 66102 photo 21
Property 66102 photo 22
Property 66102 photo 23
Property 66102 photo 24
Property 66102 photo 25
Property 66102 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodajumezoneta od 250 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4029
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 6403
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 7520
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Kod objekta 8168
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10433
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 11035
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter