75 000 €
2083 €/m²
Property 66113 photo 1
Property 66113 photo 2
Property 66113 photo 3
Property 66113 photo 4
Property 66113 photo 5
Property 66113 photo 6
Property 66113 photo 7
Property 66113 photo 8
Property 66113 photo 9
Property 66113 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod objekta 62395
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 1067 €/m²
  • Kod objekta 62427
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
66 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62478
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
65 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62505
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 62534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Investicija Za prodaju
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Kod objekta 63116
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
97 500 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63194
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter