85 000 €
895 €/m²
Property 50914 photo 1
Property 50914 photo 2
Property 50914 photo 3
Property 50914 photo 4
Property 50914 photo 5
Property 50914 photo 6
Property 50914 photo 7
Property 50914 photo 8
Property 50914 photo 9
Property 50914 photo 10
Property 50914 photo 11
Property 50914 photo 12
Property 50914 photo 13
Property 50914 photo 14
Property 50914 photo 15
Property 50914 photo 16
Property 50914 photo 17
Property 50914 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod objekta 62395
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 1067 €/m²
  • Kod objekta 62427
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 62458
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 62534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter