Prodaja - Commercial property 120 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Katerini - Centar
50 000 €
417 €/m²
Property 66097 photo 1
Property 66097 photo 2
Property 66097 photo 3
Property 66097 photo 4
Property 66097 photo 5
Property 66097 photo 6
Property 66097 photo 7
Property 66097 photo 8
Property 66097 photo 9
Property 66097 photo 10
Property 66097 photo 11
Property 66097 photo 12
Property 66097 photo 13
Property 66097 photo 14
Property 66097 photo 15
Property 66097 photo 16
Property 66097 photo 17
Property 66097 photo 18
Property 66097 photo 19
Property 66097 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Unutrašnje stepenice
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju commercial property od 120 kv.m na Olimpska regija. Commercial property se sastoji od 3 sprata. Commercial property Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i grejanje, ostavu.

Prodaje se poslovni prostor ukupne površine 120 m² u samom centru Katerini, na samo 100 metara od gradske uprave. Nekretnina se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji sa velikom frekvencijom ljudi, okružena prodavnicama, supermarketima, kafićima, bankama, apotekama i svim sadržajima neophodnim za svakodnevni život.

Prostor se sastoji od 3 nivoa:

  • Podrum – 40 m²
  • Prizemlje – 40 m²
  • Galerija (mezanin) – 40 m²

Nekretnina zahteva renoviranje, što pruža odličnu priliku da se prostor uredi potpuno prema sopstvenim potrebama ili kao investicioni projekat sa velikim potencijalom.

Glavne prednosti nekretnine:

  • Odlična lokacija u centru grada
  • Visoka komercijalna i investiciona vrednost
  • Velika vidljivost i lak pristup
  • Pogodno za prodavnicu, kancelariju, studio apartmane ili kombinovani projekat
  • Mogućnost prenamene i dobijanja dozvole za pretvaranje u stambeni prostor
  • Idealno za izradu modernih apartmana ili prostora za izdavanje
  • Veliki potencijal rasta vrednosti nakon renoviranja
  • Retka prilika za investiciju u centru Katerinija

Odličan izbor kako za sopstveni biznis, tako i za investitore koji traže nekretninu sa velikim potencijalom za izdavanje ili preprodaju.

Za prodaju
65 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 62971
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
45 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 64918
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
58 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 65989
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 416 €/m²
  • Kod objekta 66097
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter