420 000 €
3387 €/m²
Property 66061 photo 1
Property 66061 photo 2
Property 66061 photo 3
Property 66061 photo 4
Property 66061 photo 5
Property 66061 photo 6
Property 66061 photo 7
Property 66061 photo 8
Property 66061 photo 9
Property 66061 photo 10
Property 66061 photo 11
Property 66061 photo 12
Property 66061 photo 13
Property 66061 photo 14
Property 66061 photo 15
Property 66061 photo 16
Property 66061 photo 17
Property 66061 photo 18
Property 66061 photo 19
Property 66061 photo 20
Property 66061 photo 21
Property 66061 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1980
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 124 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod objekta 65223
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 65254
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 65334
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter